Holistiline tööelu rännak- UUS!

Selleks, et teid paremini aidata tööelulistes valikutes teen sammukese edasi ja pakun augusti kuust 3-osalist HOLISTILIST TÖÖELU RÄNNAKUT:

“Aed”

Meis igaühe sees on olemas isiklik, salajane aed, mis peegeldab meie hetkeolukorda, mõtteid ja tundeid igapäevaelust. Tihti me ei tea, kui korras või segaduses on see aed. Rännak oma isikliku aeda aitab parandada kontakti iseendaga. Aeda korrastades hoolitseme enda eest parimal võimalikul viisil. Saame anda endale ja aiale just seda, mida hetkel vajame. Ühe korra aias käies saab sinna ise igal hetkel tagasi tulla. See on igaühe isiklik pelgupaik ja koht, kus ennast laadida kõige positiivsega, mida vajame.

“Minu teekond”

Kui aed on korrastatud ja oleme kontaktis iseendaga, siis on aeg vaadata sammuke edasi ja uurida, mis on see tegevus ja teekond, mida peame praegu käima. Kui oma sisemise aia eest hoolitsemine annab meile enesearmastust, siis oma teekonda uurides saame vihjeid, missugune on see töö, mida võiksime praegu teha, mis toetaks iseenda sisemist kasvu ja pakuks tasakaalukat elu.

“Minu panus”

Tegevus mis on loomuomane sulle ja põhineb su tugevustel. Tegevus, mis on mõeldud kõrgemaks hüvanguks nii endale kui teistele. “Mis see minu puhul on?” Sügavamale minnes tajume, et lisaks enesearmastusele ja elu tasakaalustamisele tahaksime anda maailmale endast midagi unikaalset. “Minu panus” rännak aitab kergitada loori ja piiluda, mis on see “miskit”, millega saad just sina anda oma panuse maailma paremaks muutmisele. Antud rännak on neist kolmest kõige rohkem suunatud väljapoole aidates oma panusega tasakaalustada ümbritsevat. Selleks, et saaksime aga sellist panust teha peavad olema meie muud isiklikud vajadused täidetud ja kontakt endaga väga hea, seepärast rändame isikliku panuse maailma kõige viimasena.

Rännakud on üles ehitatud just sellises järjekorras, et kõigepealt saaksid laadida ennast ja luua kontakt iseendaga. Kui kontakt endaga on loodud ja tasakaal sisimas olemas, siis saab luua tasakaalu enda ümber ja enda igapäevaellu. Kui ka see toimib, siis on aeg hakata jagama oma potentsiaali teistega läbi sügavate annete, sinu ja teiste kõrgemaks hüvanguks.

Ühe rännaku seanss kestab 1,5 h. Rännaku lõpus arutleme visuaalselt nähtu üle ja vajadusel teeme teemat toetavaid loomingulisi harjutusi. Mõnikord annan kaasa ka mõne koduse ülesande.

Panus: 35 eur üks rännak. Soovitan teha järjest kolm rännakut 1-2 nädalase vahega.

  • Rännaku ajal oled sa mugavalt pikali, silmad kinni, samas ka teadvel kõigest, mis sinuga toimub. Rännak aitab vaigistada loogilist mõtlemist ja annab parema ligipääsu alateadlikele protsessidele. Mida rohkem “rändad” enda sisemaailmas, seda paremini hakkad nägema ja aru saama infost, mis su seest tuleb. 

Aja broneerimiseks täida alljärgnevad väljad ja saadan sulle lähimad vabad ajad:

 

 

0 replies

Jäta oma kommentaar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Jäta oma kommentaar

Your email address will not be published. Required fields are marked *