Holistiline karjääri coaching

Holistiline karjääri coaching keskendub inimese tööelu potentsiaali avastamisele ja ellu kutsumisele. Teen seda läbi kolme-etappilise nõustamise:

I Tööalaste võimaluste ja isiku potentsiaali kaardistamine, tööalaste väärtuste teadvustamine, unistuste (töö)elu projektsioon, IKIGAI.

II Blokeeringute nähtavaks muutmine ja vabastamine, mis ei lase unistuste (töö)elu elada. Konstellatsiooni meetodi ja emotsioonide integreerimise tehnikate kasutamine.

III Jõu ja väe leidmine muudatuste elluviimiseks, esimesed sammud.

“Holistiline” tähendab tervikut ehk coachingu protsessi jooksul vaatlen inimest kui tervikut- tema hetke “mina”, soovitud tuleviku ning takistusi, mis tihti on minevikus.  Kasutan selleks erinevaid loovaid harjutusi, coachingu meetodeid, koduseid ülesandeid, konstellatsiooni meetodit, emotsioonide integreerimist ning rännakuid iseenda sisse. Keskmiselt kuulub tulemuse saavutamiseks ligikaudu 5 kohtumist.

Holistiline karjääri coaching sobib Sulle, kui soovid:

  • avastada enda jaoks elukutse, mis paneb silmad särama
  • kaardistada oma tugevused ja potentsiaali
  • saada teadlikuks vanadest uskumustest ning luua toimivaid uusi
  • tuua nähtavale blokeeringud, mis pole lasknud sul siiani elada unistuste elu
  • alustada ettevõtlusega
  • luua tasakaal töö ja eraelu vahel
  • tuge kandideerimisprotsessis (vaatan üle Sinu CV ja valmistan ette vestluseks)
Minu tugevuseks on karjääri coachingu protsessi jooksul tuua nähtavale nii inimese potentsiaali, milleks ta on sündinud, kui ka näidata blokeeringuid, mis pole lasknud inimesel elada oma unistuste (töö)elu. Kõiges, mida teen ja õpetan on mul isiklik kogemus.
Minu juures erineb karjääri coachingu protsess selle poolest, et kaasan isikut laial tasandil- isiksuse ehk individuaalse tasandil, mineviku kogemusi, tuleviku nägemusi, suguvõsa mustreid ning hinge ülesannet.

Nõustamisi viin läbi aadressil kas PESA ruumides Pärnu mnt 102, Tallinn (täpsem asukoht https://pesake.ee/#asukoht).

Teen nõustamisi ka Zoomis.

Võta minuga ühendust:

2 + 2 = ?