Minust

Olen Natalja, karjääri coach ja värbaja. Minu südamelähedaseks kutseks on kokku viia õiged inimesed õigete ametikohtadega. Usun siiralt, et igas inimeses on potentsiaali teha elus just seda, mis päriselt tema silmad särama paneb. Minu jaoks on väga oluline töö ja eraelu tasakaal ning aitan ka inimestel luua sellist töörütmi, mis toetaks nende tasakaalustatud elu.

Töötan holistilisel meetodil, mis tähendab, et kaasan nõustamisse inimese kõik eluvaldkonnad ja inimest tervikuna. Värbajana hindan lisaks inimese professionaalsetele oskustele ka inimese tööalaseid väärtusi, motivatsiooni ja isiksusliku sobivust ettevõtte meeskonda.

Minu tähtsamad läbitud koolid ja koolitused, mis toetavad minu igapäevatööd:

  • Konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõpe- Konstellatsioonide Instituut, 2022-2024 (2,5 aastat)
  • Group Coaching Certificate (SCGC)- Shipley Coaching, 2022
  • Life Alchemy-Energy Psychology- OSHO Darshan Institute, 2021 (8 kuud)
  • Career Coachingu programm- Fontes, 2014-2015
  • Executive Coaching- Estonian Business School, 2011
  • Holistiline psühhoteraapia- Holistiline Instituut,  2011-2013
  • Organisatsioonikäitumine- Tallinna Ülikool, magister 2016 lend
  • Rahvusvaheline ärijuhtimine- Estonian Business School, bakalaureus 2008 lend

Minu lugu

Avastasin oma kire- õigete eluvaldkondade ja inimeste kokku viimine, peale esimese lapse sündi. Seisin tööelulisel ristteel. Kas minna vana turvalist rada pidi ning peale lapsehoolduspuhkust naasta pangandussektorisse või täita oma unistus teha tööd personali ja nõustamise valdkonnas. Mul oli tugev veendumus, et oma unistustesse peab uskuma- isegi, kui oluliselt turvalisem ja kindlustunnet tekitavam tundub jätkata vana rada.

Olin muutustega algust teinud paar aastat enne lapse sündi, kui koolitasin ennast holistilise regressiooniteraapia ja coachingu valdkonnas. Peale lapse sündi tuli juurde Fontese career coachingu süvaõpe, millest kasvas välja mu nõustamispraksis, millega tegelen aastast 2014.

Väikelapse kõrvalt tuli otsus ka lõpetada pooleli jäänud magistriõpingud organisatsioonikäitumise valdkonnas. Teekond ei olnud kerge, kuid tagant järgi võin öelda, et see oli kõiki katsumusi väärt. Kui teed ühe sammu oma unistuste suunas, siis elu hakkab sinu ümber looma võimalusi. Nii juhtuski, et peale magistrikraadi omandamist kutsuti mind tööle personaliotsingu valdkonda, mis andis mulle võimaluse veelgi laiemalt tegeleda oma kirega- viia omavahel kokku õiged inimesed ja õiged ettevõtted.

Ühtedele inimestele sobib töötamine vastutustundliku tööandja juures, teised soovivad oma andeid rakendada vabakutselistena või ettevõtluses. Nii nõustamine kui värbamine annab mulle võimaluse läheneda inimesele terviklikult, vaadates, mis päriselt inimesele sobib. Kuna pean ülimalt oluliseks töö ja eraelu tasakaalu, siis ka selles osas aitan inimestel teha õigeid valikuid, et kohustused ei kasvaks üle pea ja et aega jääks kõige kallimatele- endale, pereliikmetele ja sõpradele.