MASTERMIND HOLISTILINE ETTEVÕTLUS NAISTELE

MASTERMIND “HOLISTILINE ETTEVÕTLUS NAISTELE”

Jaanuaris 2024 alustab teine Mastermind grupp “Holistiline ettevõtlus Naistele”!

Oled oodatud grupiga liituma, kui tunned, et soovid alustada elustiiliäriga või kasvatada olemasolevat ettevõtlust teadlikult ja kasutades holistilist vaadet. Kursus on loodud eraldi naistele mõeldes ning sisaldab palju praktikaid ja harjutusi, mis aitavad vaadelda ettevõtlus hoopis uue ja värskema pilguga.

Vaatleme iga naise erilist sisemist potentsiaali, millele just tema saab toetuda oma elustiiliäri loomisel.

Suur rõhk on kogukonna loomisel, kus naised saavad ükstteist toetada ja tõsta.

Teemad, millele toetume:

1. Oma väe ja potentsiaaliga tutvumine
2. Naiselik intuitsioon ettevõtluses- kuidas seda kaustada ja mida silmas pidada
3. Pere ja mina- erinevad rollid naise elus
4. Suguvõsa mustrite tugi ja peituv potentsiaal
5. Raha, kui energia, mida kergusega luua. Mida minu raha uskumused minu kohta räägivad?

Kellele sobib? Naistele, kes soovivad luua oma äri teadlikult ja kasvatada tulemusi.

Miks just “holistiline” vaade ettevõtlusele? Olen ise ettevõtja olnud 15+ aastat. Olen õppinud, et ettevõtlus on miskit suuremat, kui plaanide paika panemine, nt äriplaan ja selle täitmine. Ettevõtlus on isiklik kasvamise teekond. Peegeldused ja pimedad nurgad, mida me ei näe. Grupis loon naistele turvalise ruumi, kus avada tõelised sisemised soovid, potentsiaal ja ka pimedad nurgatagused, mis ettevõtlusvaimu võivad takistada.

Mida teeme?

🌱 Räägime läbi oma äri alustamise alustalad- mis vorm, millal ja kuidas luua oma ettevõte? Energeetiline vaade äridele, ärinimele ning alustamise ajale.
🌱 Ärimudeli loomine- mis on selle puhul oluline ja mida silmas pidada?
🌱 Tegeleme kõige tähtsama- MIKS? küsimusega. Mis “lugu” räägib minu äri?
🌱 Minu mugavustsoon ja võimalused sellest väljaspool.
🌱 Iga naise isiklik potentsiaal ettevõtjana läbi Human Design kaardi.
🌱 Otsime jõudu ja väge ning tugevusi, mis sind ettevõtjana toetavad.
🌱 Tegeleme raha uskumuste lahti murdimise ja väestamisega.
🌱 Teeme erinevaid konstellatsiooni disaine, et kaardistada suhet ettevõtluse/äriidee, klientide ja rahaga.
🌱 Vaatleme naise kuutsüklit väge. Iga naine saab teadlikumaks, kuidas kuutsükli vägi enda kasuks ettevõtluses tööle panna.
🌱 Loome kogukonna, kus saame olla üksteisele toeks, jagada kogemusi ja soovitusi.

Grupp toimib grupicoachingu meetodil. Igal osalejal on lisaks võimalus saada individuaalset coachingut 1-1 koolitajaga kogu kursuse vältel või üks kuu peale kursuse lõppu. Individuaalse coachingu pikkus 1h ja see toimub Zoomis.

Mida grupist saad?

⭐️ 6 põhjaliku kohtumist, mis aitavad sul alustada või kasvatada oma äri
⭐️ Holistilist vaadet ettevõtlusele, millest tihti ei räägita
⭐️ Praktilisi ja süsteemseid harjutusi, et õppida nägema alateadlike blokeeringuid ja ressursse ettevõtjana
⭐️  Äri konstellatsiooni harjutusi oma ettevõtele/äriideele
⭐️ Toetavat kogukonda ja teiste lugudest õppimist
⭐️ Järjepidevaid samme oma elustiili äri suunas
⭐️ Tegevusplaani kursuse lõpus, et saaksid oma teel jätkata
Millal? 30.01.; 13.02.; 27.02.; 12.03.; 26.03.; 2.04. kell 18-20.30
Kus? Meistri 22 Ärimajas, Haabersti linnaosas.

Kohtumiste vahel on kodused ülesanded. Grupiga lõpetamine 2.04.2024

Tasakaalupanus: 350 eur korraga tasudes või 120 eur kuus (jaanuar, veebruar, märts)

Grupis koha saamiseks kirjuta palun oma äriideest ja sellest, mis toetust Mastermind grupist sooviksid saada natalja@sammedasi.ee

Gruppi juhendab ettevõtja, süsteemne karjääri coach ja tööterapeut Natalja Prümmel.

Natalja Prümmel on 15+ aastase kogemusega ettevõtja, süsteemne karjääri caoch ning tööterapeut. Ta on toetanud holistilisel meetodil paljusid kliente, teinud totaalse muutumise iseenda tööelus ning loonud oma elustiili äri. Natalja usub, et ettevõtjaks kasvamise teekonnal saavad meist ka paremad inimesed, sest ainult läbi isikliku kasvu ja pimekohtade väljatoomisega saame me edukaks, nagu soovime. Ettevõtlus on selleks imeline võimalus- kasvada sisemiselt ning murda mittetoimivaid mustreid.

Natalja on lõpetanud EBS-i ja Tallinna Ülikooli (magister organisatsioonikäitumises), läbinud mitmeid karjääri ja coachingu alaseid täiendkoolitusi, k.a. grupicoachingu rahvsuvaheline sertifikaat, õppinud Holistika Instituudis ning on hetkel lõpetamas rahvusvahelises konstellatsioonide väljaõppe Eesti Konstellatsioonide Instituudis (2 aastat), mida juhib Tiiu Bolzmann. Eriline huvi on Nataljal ettevõtete mustrite ja alateadlike süsteemide läbinägemise osas. Natalja on uudishimulik elu avastaja. Ta on abielus ning tal on kaks poega.

Tagasiside Gerlilt (osales Mastermind grupis kevad 2023):

Mis mulle holistilise ettevõtluse grupi puhul meeldis? Mis oli minu jaoks kasulik?
Minule meeldis holistilise ettevevõtluse grupi puhul kõige rohkem see, et sain algusest lõpuni olla mina ise ja sain erinevaid ülesandeid teha vastavalt oma tugevustele ja eripäradele. Mulle meeldis, et sain tänu Nataljale ja grupi toetusele nii palju toetust ja uut infot enda kohta, et ma hakkasin aina enam suuremalt ja edumeelsemalt mõtlema ja tegutsema.

Ülimalt kasulik oli see, et olenemata sellest, et meie grupi naised oli kõik nii erinevad, sobisime me nii hästi omavahel kokku. Ja need peegeldused, mida ma kõikide käest sain oli nii inspireerivad ja edasiviivad.

Lisaks sellele sain tänu oma HD kaardile enda kohta nii palju vastuseid, mis mu sees on pikalt olnud.

Mulle meeldis, et minu jaoks oli alati aega, ma ei pidanud oma mõtetega kiirustama, mind kuulati alati ja ma sain alati tagasisidet. Kõik see viis mind aina edasi järgmiste sammudeni, et jõuda lähemale oma eesmärkidele.

Mis harjutused/teemad meeldisid kõige enam?
Kõik teemad ja harjutused olid ülimalt olulised, et viia mind aina edasi ja edasi. Need panid mind läbi mõtlema kõiki valikuid ja miks ma ikka midagi teen. See teekond viis mind viimasel kohtumisel minu lõppeesmärgi püstitamiseni, mis mind siiani sütitab ja paneb edasi tegutsema. Eriti puudutasid mind erinevate disainide läbi käimine, sest need tõid esile mu kitsaskohad ja ma saan nendega edasi tegutseda.

Mida ma õppisin teekonnal iseenda ja oma elustiili äri kohta?

Mina õppisin end paremini tundma ja kuidas oma tugevusi kõige paremini enda enda jaoks kasutusele võtta. Ma leidsin selle, mis paneb mind hommikuti rõõmuga voodist välja hüppama ja tegutsema. Lisaks sellele õppisin ma kuidas keeruliste teemadega inimestele lähemale jõuda.

Kõige olulisem õppetund sellel teekonnal oli see, kui sain teada, mis mind tööalaselt läbi põletab. See oli minu jaoks kui oluline milestone, mida ma ületasin ja mis oli minu kõrval juba liiga pikalt olnud ja mida ma ei osanud enda jaoks sõnastada. Nüüd edasi liikudes panustan ainult nendesse projektidesse, millesse ma päriselt usun ja mille läbi mul on võimalik muutust luua.

Registreeri end kursusele