Kui puhas on sinu KIRG?

Soovides luua endale imelist töö(elu) ei saa üle ega ümber KIRE komponendist. Kirg on midagi, mis paneb sind tegutsema, looma ja kogema.
Alustame aga algusest- kui kirglik sa oled? Elu, teiste inimeste, oma huvialade ja töö osas?
KIRE PUHAS ENERGIA
Kire puhas energia paneb meid looma, avarduma, uskuma sellesse, mida teed. Kirel on aga ka varjuenergia, mis käib palju meie ühiskonnas kaasas- see on puudujäämise hirmust loodud kirg. See on hirm ilma jääda, see tekitab sõltuvusi ja obsessiivset käitumist. “Ma tahan midagi nii väga, sest mul pole seda..” on varjuenergiast kasutatud kirg.
Imelise tööelu loomise protsessis on ülioluline luua soovitud töö puhtast kire energiast. “Ma otsustan, et teen ja kogen edaspidi ainult neid asju, mis tekitavad minus kirge ja soovi seda teha”- räägib puhas kirg. Otsus on võtmesõna. Otsus annab sulle vabaduse valida ja teha ainult neid asju, mille vastu oled sa kirglik.
KIRE VASTANDENERGIA
Vastikus, viha, frustratsioon, eemale tõmbumine on kire energia vastandtunded, millel on väga tähtis roll. Need tunded annavad sulle märku, kui sa teed või koged midagi, mis sulle ei sobi ja mis ületab su piire. Need vastandtunded aitavad sul liikuda tagasi puhtasse kire energiasse. Tee ainult seda, mida loob sinus avardumist, tõmmet, pehmust ja huvi.
Need vastandtunded aitavad sul liikuda tagasi puhtasse kire energiasse ja valida neid tegevusi, mis sind tõstavad. Tee ainult seda, mida loob sinus avardumist, tõmmet, pehmust ja huvi. Läbi selle avastad sa oma elu kutse, tasakaalu ja rahulolu kogu oma eluga ❤️
KIRE JÄRGI ELAMINE
Mõned tähelepanekud ja isegi reeglid, kui soovid liikuda puhtasse kire energiasse:
 
1. Ära loo puudustundest, ära ole pidevalt “näljane”.
2. Loo rütm tegevustest, mis sind toetavad. Ära tee lemmik-tegevust ainult siis, kui kett on maas ja halb on olla. Õpi looma oma rütmi sind toetavatest tegevustest, mis hoiavad sind tasakaalus.
3. Õpi lugema kire energiaid- mis tegevused loovad sinusse avardumist, tahet ja tõmmet ning mis tegevused tekitavad vastikust, eemaletõukumist ja seisakut. Nendele tuginedes hakka tegema oma elus korrektuure.
 
KIRE leidmine ühes valdkonnas kasvatab automaatselt KIRGE ka teistes eluvaldkondades. Ei ole võimalik kirglikult elada tööelu ja kiretult suhteelu, näiteks. Pane kirg enda kasuks tööle! 🥰