Ühekordne kohtumine 80 eur/75min

PAKETID KARJÄÄRI COACHING

3- kohtumise pakett 220 eur

Sisaldab kolme kohtumist (75min/1 kohtumine) kahe kuu jooksul.

Sobib, kui soovid kaardistada oma uut tööalast suunda, teha läbi IKIGAI harjutust, vaadata üle oma CV-d ja kaaskirja, rääkida muredest ja kahtlustest töökohal.

5- kohtumise pakett 360 eur (võimalik tasuda kahes osas)

Sisaldab viite kohtumist (75 min/1 kohtumine) kolme kuu jooksul.

Sobib, kui soovid avastada oma elu kutset, vaadata otsa oma uskumustele (k.a. raha kohta), alustada oma ettevõtlusega, leida üles oma kirg, teha läbi konstellatsiooni harjutusi.

6- kuu väljakutse 730 eur (võimalik tasuda kolmes osas)

10 kohtumist kuue kuu jooksul

Sobib, kui sul on kindel plaan minna muutumisse. Kui soovid enda teekonnale toetajat, eesmärkide kaardistamist, endasse sügavat vaatamist (uskumused, sisemise lapse tervendus, suguvõsa vaade jpm), isiklikku SWOT analüüsi ning samm sammult astumist oma uude ellu.

PAKETID TÖÖTERAAPIA

3-kohtumise pakett 220 eur

Sisaldab kolme kohtumist (75min/1 kohtumine) kahe kuu jooksul.

Sobib, kui soovid lahti harutada tööl tekkinud keerukat olukorda; õppida sügavamat enesereflektsiooni, uusi käitumismustreid ning leida lahendusi, et saaksid teha tööd taas rõõmuga.

5-kohtumise pakett 360 eur (võimalik tasuda kahes osas)

Sisaldab viite kohtumist (75 min/1 kohtumine) kolme kuu jooksul.

Sobib ka tööstressi ja läbipõlemise korral. Nõustamised aitavad tegeleda uskumustega, mis tööstressi tekitavad; praktikad enda tasakaalusmiseks ja sügavamaks tundma õppimiseks, olukorra kaardistus, töö emotsioonidega, süsteemne paigutus nukkudega jm.

 

Aja broneerimiseks kirjuta mulle:

*Kui ma pole sulle vastanud kahe tööpäeva jooksul peale ankeedi täitmist, võta minuga otse ühendust natalja@sammedasi.ee

8 + 0 = ?