TÖÖSTRESS JA LÄBIPÕLEMINE- talve holistiline grupp

Grupicoachingul põhinev tööstressi ja läbipõlemise grupp alustab oma teekonda 16.02.2023

Grupp on mõeldud inimestele, kes kogevad või on kogenud töö juures stressi, pinget, segaseid emotsioone ja takerdumist iseenda piiratavusse. Naudinguga tehtud töö on voolav, nauditav, tulemuslik ja toetav inimese teistele eluvaldkondadele. Kui sul on soov kogeda just selliseid kergeid emotsioone oma tööd tehes, siis oled oodatud liituma grupiga!

Grupp saab kokku Zoomi keskkonnas 8 korda, neljapäeviti kell 18-20.00 (asendus 14.03). Igal kohtumisel on üks põhiteema, mida käsitleme teoorias ja praktilistes harjutustes ning üks osaleja saab soovitud teemale coachingut (grupicoachingu meetodil).

TEEMAD, MIDA KÄSITLEME:

 1. Tutvumine. Mis on tööstress ja kust see tuleb? Tööstressiga toikmetuleku viisid. Mis omadused soodustavad tööstressi ja kuidas neid märgata iseenda puhul.
 2. Kontakt iseendaga ja oma vajadustega. Juhendatud meditatsioon iseendaga kontakti (taas)leidmiseks.
 3. Emotsioonid töökohal- kust need pärinevad? Kohtumine oma Sisemise Lapsega.
 4. Enda tüübi määratlemine töökohal- mida ma saan ise teha? Petturi sündroom, teistele meeldimine, liigne pingutamine, irratsionaalsed konfliktid, kontrollivad juhid.
 5. Human Design töö vaatest.
 6. Uskumused iseenda kohta. Kuidas uskumused mõjutavad meie läbipõlemist ja stressi kogemist? Raha kui energia. Raha uskumused.
 7. Tööalased väärtused. Mis on minu jaoks oluline? Kas ma elan tasakaalustatud elu kõikides eluvaldkondades? Mis on minu IKIGAI.
 8. Kokkuvõttev kohtumine. Isiklik tegevusplaan.

Grupi eesmärk on tasakaalustada igat liiget, jagada kogemusi ja näidata väljapääsu teed tööstressist ja läbipõlemisest läbi iseenda osa märkamise. Mida saan mina ära teha, et kogeda tööd tehes igapäevaselt kergust, rõõmu ja naudingut?

Grupp töötab holistilisel meetodil ning igal kohtumisel on kasutuses ka grupicoachingu meetod, kus iga liige saab endale ühe coachingu sessiooni.

GRUPI EELISED 1-1 KOHTUMISTELE:

 • grupidünaamika väljakujunemine, st kokku saavad sarnase taustaga inimesed, kes toetavad üksteist läbi enda kogemuse
 • peegelefekt ehk võimalus õppida üksteise pealt midagi enda kohta
 • grupicoachingu meetodi kogemine
 • erinevate arvamuste ja vaatenurkade kaasamine
 • kõvasti soodsam, kui 1-1 coachingu sessioonid sellises mahus
 • grupis jõuab mõnikord kiiremini ja kaugemale

Grupikohtumiste vahel saavad liikmed teha iseseisvalt koduülesandeid, mis toetavad iganädalasi kohtumisi.

GRUPP ALUSTAB: 16.02.2023 Zoomi keskkonnas. Grupis maksimaalselt 6 kohta. Grupp kohtub neljapäeviti kell 18-20.00 (asendus 14.03.)

OSALUSPANUS: 80 eur/kuu või korraga tasudes 160 eur. Tasumine toimub arve alusel enne koolituse algust või mõlemal kuul enne 9ndat kuupäeva. Grupis tagab koha esimene osamakse. Liitudes grupiga oled sa valmis olema grupis kuni lõpuni.

Kõik Zoomi kohtumised on järelevaadatavad.

Registreeri end kursusele

0 + 4 = ?